DF-LPE4UH
Kod produktu:
DF-LPE4UH
Marka:
Cameron Sino
DF-LPE4UH
Kod produktu:
DF-LPE4UH
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 285.6 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 12.6 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 159.8 x 94.9 x 60.6 mm |
Jest w magazynie!
Przewidywany termin dostawy: wtorek 19. maja
360.39 zł
Bez podatku 23%: 293.00 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 285.6 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 12.6 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 159.8 x 94.9 x 60.6 mm |
W magazynie | Dostawa ok.: wtorek 19 maja
Produkt jest w pełni kompatybilny z następującymi urządzeniami:
Canon
Produkt jest wymienny z następującymi numerami produktów:
1895B002
LC-E4
LP-E4
LP-E4N
Opis
DF-LPE4UH to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-LPE4
CS-LPE19MX
CS-LPE19MC
CS-CPN400MX
CS-CPN400MC
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
