DF-DYC600UA
Kod produktu:
DF-DYC600UA
Marka:
Cameron Sino
DF-DYC600UA
Kod produktu:
DF-DYC600UA
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 129 g |
| Prąd wyjściowy | 0.78 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 26.1 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 85.7 x 47.9 x 54.6 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
134.17 zł
Bez podatku 23%: 109.08 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 129 g |
| Prąd wyjściowy | 0.78 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 26.1 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 85.7 x 47.9 x 54.6 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pełni kompatybilny z następującymi urządzeniami:
Dyson
Produkt jest wymienny z następującymi numerami produktów:
915936-01
964506-04
965875-05
967813-03
Opis
DF-DYC600UA to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-DYC620VX
CS-DYC610VX
CS-DYC810VX
CS-DYC800VX
CS-DYC630VX
CS-DYC710VX
CS-DYC700VX
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
