DF-LPS400DE
Kod produktu:
DF-LPS400DE
Marka:
Cameron Sino
DF-LPS400DE
Kod produktu:
DF-LPS400DE
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 20 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 12 V |
| Waga netto | 378.3 g |
| Prąd wyjściowy | 1.5 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 7.5 V |
| Prąd wejściowy | 20 A |
| Wprowadź napięcie | 12 V - 20 V |
| Wymiary | 159.6 x 68.9 x 36 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
533.40 zł
Bez podatku 23%: 433.66 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 20 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 12 V |
| Waga netto | 378.3 g |
| Prąd wyjściowy | 1.5 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 7.5 V |
| Prąd wejściowy | 20 A |
| Wprowadź napięcie | 12 V - 20 V |
| Wymiary | 159.6 x 68.9 x 36 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pełni kompatybilny z następującymi urządzeniami:
Leica
Produkt jest wymienny z następującymi numerami produktów:
667147
667318
GEB111
GEB112
GEB121
GEB122
GKL112
Opis
DF-LPS400DE to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-GBE187SL
CS-GBE087SL
CS-GBE111SL
CS-GBE121SL
CS-LPS400SL
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
