CS-MKM120PW (2000 mAh, 12 V)
Kod produktu: CS-MKM120PW
Marka: Cameron Sino
CS-MKM120PW (2000 mAh, 12 V)
Kod produktu: CS-MKM120PW
Marka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
Pojemno艣膰 2000 mAh
Napi臋cie 12 V
Wydajno艣膰 24 Wh
Typ Li-ion
Kolor Czarny
Waga netto 180 g
Wymiary 50.9 x 46.7 x 85.6 mm
Jest w magazynie!
Przewidywany termin dostawy: poniedzia艂ek 18. maja
140.78 z艂
140.78 Bez podatku 23%: 114.46 z艂
Ilo艣膰:
Dodaj do koszyka
Opcje p艂atno艣ci
Szybki przewodnik wyboru baterii
Potwierd藕 oryginalny model baterii
Sprawd藕 wymiary i typ z艂膮cza
Potwierd藕 zgodno艣膰 napi臋cia
Potwierd藕 model swojego urz膮dzenia
Je艣li masz w膮tpliwo艣ci, skontaktuj si臋 z nami przed z艂o偶eniem zam贸wienia.
Pojemno艣膰 2000 mAh
Napi臋cie 12 V
Wydajno艣膰 24 Wh
Typ Li-ion
Kolor Czarny
Waga netto 180 g
Wymiary 50.9 x 46.7 x 85.6 mm
W magazynie | Dostawa ok.: poniedzia艂ek 18 maja
140.78 z艂