DF-GWP240UK
Kod produktu:
DF-GWP240UK
Marka:
Cameron Sino
DF-GWP240UK
Kod produktu:
DF-GWP240UK
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Zielony |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 585 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 188.3 x 160.4 x 65.4 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
413.59 zł
Bez podatku 23%: 336.25 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Zielony |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 585 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 188.3 x 160.4 x 65.4 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pełni kompatybilny z następującymi urządzeniami:
GreenWorks
Powerworks
Alpina
Stiga
Produkt jest wymienny z następującymi numerami produktów:
24V CHARGER 2 SLOTS 2 AMP
270401020
29322
29807
29837
29842
29852
BT 4024
G24B2
G24X2UC2
Opis
DF-GWP240UK to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-GWP240PW
CS-GWP240PX
CS-GWP242PX
CS-GWP242PW
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
