DF-AFC840MC
Kod produktu:
DF-AFC840MC
Marka:
Cameron Sino
DF-AFC840MC
Kod produktu:
DF-AFC840MC
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 207.9 g |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 8 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 60 x 56 x 28 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
100.97 zł
Bez podatku 23%: 82.09 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 207.9 g |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 8 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 60 x 56 x 28 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pełni kompatybilny z następującymi urządzeniami:
Fujifilm
Produkt jest wymienny z następującymi numerami produktów:
15813713
AC-84V
Opis
DF-AFC840MC to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-NP140FU
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
