DF-AKS525MC
Kod produktu:
DF-AKS525MC
Marka:
Cameron Sino
DF-AKS525MC
Kod produktu:
DF-AKS525MC
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 175.3 g |
| Prąd wyjściowy | 2.5 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 48 x 47 x 28 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
100.97 zł
Bez podatku 23%: 82.09 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 175.3 g |
| Prąd wyjściowy | 2.5 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 48 x 47 x 28 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pełni kompatybilny z następującymi urządzeniami:
Kodak
Produkt jest wymienny z następującymi numerami produktów:
KWS0525
Opis
DF-AKS525MC to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-NP60FU
CS-KLIC7001
CS-KLIC7004
CS-KLIC7006
CS-KLIC7003
CS-KLIC7002
CS-KLIC5001
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
