DF-EP5AMC
Kod produktu:
DF-EP5AMC
Marka:
Cameron Sino
DF-EP5AMC
Kod produktu:
DF-EP5AMC
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 230.6 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 9 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 119.6 x 52.2 x 32.4 mm |
Jest w magazynie!
Przewidywany termin dostawy: czwartek 21. maja
267.18 zł
Bez podatku 23%: 217.22 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 230.6 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 9 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 119.6 x 52.2 x 32.4 mm |
W magazynie | Dostawa ok.: czwartek 21 maja
Opis
DF-EP5AMC to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-ENEL14A
CS-ENEL14
CS-CB007
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
