DF-DRE5MC
Kod produktu:
DF-DRE5MC
Marka:
Cameron Sino
DF-DRE5MC
Kod produktu:
DF-DRE5MC
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 137.7 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 7.4 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 88.6 x 50.6 x 31.5 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
193.98 zł
Bez podatku 23%: 157.71 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 137.7 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 7.4 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 88.6 x 50.6 x 31.5 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pełni kompatybilny z następującymi urządzeniami:
Canon
Produkt jest wymienny z następującymi numerami produktów:
3072B001
DR-E5
Opis
DF-DRE5MC to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-LPE5
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
