DF-TWL003US
Kod produktu:
DF-TWL003US
Marka:
Cameron Sino
DF-TWL003US
Kod produktu:
DF-TWL003US
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Szary |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 48.6 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 5.2 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 26.9 x 46.7 x 22.8 mm |
Jest w magazynie!
Przewidywany termin dostawy: środa 20. maja
60.97 zł
Bez podatku 23%: 49.57 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Szary |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 48.6 g |
| Prąd wyjściowy | 0 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 5.2 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 26.9 x 46.7 x 22.8 mm |
W magazynie | Dostawa ok.: środa 20 maja
Opis
DF-TWL003US to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-CTR003XL
CS-CTR003SL
CS-UTL003SL
CS-TWL003SL
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
