DF-TOP240BU
Kod produktu: DF-TOP240BU
Marka: Cameron Sino
DF-TOP240BU
Kod produktu: DF-TOP240BU
Marka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe 240 V
Kolor Czarny
Minimalne napi臋cie wej艣ciowe 100 V
Waga netto 322.4 g
Pr膮d wyj艣ciowy 1.8 A
Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe 9 V
Pr膮d wej艣ciowy 240 A
Wprowad藕 napi臋cie 100 V - 240 V
Wymiary 144.5 x 80.5 x 47 mm
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
393.79 z艂
393.79 Bez podatku 23%: 320.15 z艂
Ilo艣膰:
Dodaj do koszyka
Opcje p艂atno艣ci
Kolor Czarny
Waga netto 322.4 g
Pr膮d wyj艣ciowy 1.8 A
Pr膮d wej艣ciowy 240 A
Wymiary 144.5 x 80.5 x 47 mm
393.79 z艂
4,8 z 500+ recenzji w Google!
Ihre Zahlungsm枚glichkeiten
Produkt jest w pe艂ni kompatybilny z nast臋puj膮cymi urz膮dzeniami:
Topcon
Produkt jest wymienny z nast臋puj膮cymi numerami produkt贸w:
BT-24Q
Opis
Produkty powi膮zane
CS-TOP520SL
CS-TOP520SL
Typ Typ: Ni-MH
Napi臋cie Napi臋cie: 7.2 V
Pojemno艣膰 Pojemno艣膰: 2700 mAh
Typ Typ Ni-MH
Napi臋cie Napi臋cie: 7.2 V
Bez podatku 23%: 206.49 z艂
Jest w magazynie!
CS-TOP240SL
CS-TOP240SL
Napi臋cie Napi臋cie: 7.2 V
Napi臋cie Napi臋cie: 7.2 V
Bez podatku 23%: 1,093.69 z艂
Bez podatku 23%: 271.37 z艂
Jest w magazynie!
Bez podatku 23%: 320.15 z艂
Bez podatku 23%: 320.15 z艂
Bez podatku 23%: 320.15 z艂
Bez podatku 23%: 320.15 z艂
Bezpieczna i szybka dostawa
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
99% pozytywnych opinii