DF-TOP240BA
Kod produktu:
DF-TOP240BA
Marka:
Cameron Sino
DF-TOP240BA
Kod produktu:
DF-TOP240BA
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 270.8 g |
| Prąd wyjściowy | 1.8 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 9 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 144.5 x 80.5 x 47 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
393.79 zł
Bez podatku 23%: 320.15 złIlość:
| Maksymalne napięcie wejściowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napięcie wejściowe | 100 V |
| Waga netto | 270.8 g |
| Prąd wyjściowy | 1.8 A |
| Minimalne napięcie wyjściowe | 9 V |
| Prąd wejściowy | 240 A |
| Wprowadź napięcie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 144.5 x 80.5 x 47 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Opis
DF-TOP240BA to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Jego pełna kompatybilność z wieloma modelami urządzeń zapewnia opłacalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zrównoważeniu środowiskowemu i gwarantuje elastyczność.
Produkty powiązane
CS-TOP520SL
CS-TOP240SL
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Tańsze niż oryginalne
Twoje urządzenie działa dłużej
