DF-TOP240BA
Kod produktu: DF-TOP240BA
Marka: Cameron Sino
DF-TOP240BA
Kod produktu: DF-TOP240BA
Marka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
Maksymalne napięcie wejściowe 240 V
Kolor Czarny
Minimalne napięcie wejściowe 100 V
Waga netto 270.8 g
Prąd wyjściowy 1.8 A
Minimalne napięcie wyjściowe 9 V
Prąd wejściowy 240 A
Wprowadź napięcie 100 V - 240 V
Wymiary 144.5 x 80.5 x 47 mm
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Ilość:
Dodaj do koszyka
Kolor Czarny
Waga netto 270.8 g
Prąd wyjściowy 1.8 A
Prąd wejściowy 240 A
Wymiary 144.5 x 80.5 x 47 mm
4,8 z 500+ recenzji w Google!
Opcje płatności
Produkt jest w pełni kompatybilny z następującymi urządzeniami:
Topcon
Produkt jest wymienny z następującymi numerami produktów:
BT-24Q
Opis
Produkty powiązane
CS-TOP520SL
CS-TOP520SL
Typ Typ: Ni-MH
Napięcie Napięcie: 7.2 V
Pojemność Pojemność: 2700 mAh
Typ Typ Ni-MH
Napięcie Napięcie: 7.2 V
Pojemność Pojemność: 2700 mAh
Jest w magazynie!
CS-TOP240SL
CS-TOP240SL
Napięcie Napięcie: 7.2 V
Napięcie Napięcie: 7.2 V
Jest w magazynie!
Znajdź baterie, akumulatory, tonery i wkłady atramentowe do swojego markowego sprzętu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
99% pozytywnych opinii