艁adowarki kompatybilny z Motorola DF-MTH980UA
Kod produktu:
DF-MTH980UA
Marka:
Cameron Sino
艁adowarki kompatybilny z Motorola DF-MTH980UA
Kod produktu:
DF-MTH980UA
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napi臋cie wej艣ciowe | 100 V |
| Waga netto | 186 g |
| Pr膮d wyj艣ciowy | 0 A |
| Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe | 12 V |
| Pr膮d wej艣ciowy | 240 A |
| Wprowad藕 napi臋cie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 126.4 x 107.2 x 46.8 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
127.57 z艂
Bez podatku 23%: 103.72 z艂Ilo艣膰:
| Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napi臋cie wej艣ciowe | 100 V |
| Waga netto | 186 g |
| Pr膮d wyj艣ciowy | 0 A |
| Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe | 12 V |
| Pr膮d wej艣ciowy | 240 A |
| Wprowad藕 napi臋cie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 126.4 x 107.2 x 46.8 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pe艂ni kompatybilny z nast臋puj膮cymi urz膮dzeniami:
Motorola
Produkt jest wymienny z nast臋puj膮cymi numerami produkt贸w:
HTN9805A
Opis
艁adowarki kompatybilny z Motorola DF-MTH980UA to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urz膮dze艅 elektronicznych. Jego pe艂na kompatybilno艣膰 z wieloma modelami urz膮dze艅 zapewnia op艂acalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zr贸wnowa偶eniu 艣rodowiskowemu i gwarantuje elastyczno艣膰.
Produkty powi膮zane
CS-MCT250TW
CS-MCT251TW
CS-MKT629TW
CS-MTK628TW
CS-MTK140TW
CS-MTK013TW
CS-MTK240TW
CS-MTK241TW
CS-MTK242TW
CS-MKT243TW
CS-MKT630TW
Znajd藕 baterie, akumulatory, tonery i wk艂ady atramentowe do swojego markowego sprz臋tu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Ta艅sze ni偶 oryginalne
Twoje urz膮dzenie dzia艂a d艂u偶ej
