艁adowarki kompatybilny z Topcon Sokkia DF-TOP60BE
Kod produktu:
DF-TOP60BE
Marka:
Cameron Sino
艁adowarki kompatybilny z Topcon Sokkia DF-TOP60BE
Kod produktu:
DF-TOP60BE
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napi臋cie wej艣ciowe | 100 V |
| Waga netto | 200.8 g |
| Pr膮d wyj艣ciowy | 1.2 A |
| Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe | 7.2 V |
| Pr膮d wej艣ciowy | 240 A |
| Wprowad藕 napi臋cie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 102.5 x 94.4 x 35.8 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
446.99 z艂
Bez podatku 23%: 363.41 z艂Ilo艣膰:
| Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napi臋cie wej艣ciowe | 100 V |
| Waga netto | 200.8 g |
| Pr膮d wyj艣ciowy | 1.2 A |
| Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe | 7.2 V |
| Pr膮d wej艣ciowy | 240 A |
| Wprowad藕 napi臋cie | 100 V - 240 V |
| Wymiary | 102.5 x 94.4 x 35.8 mm |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pe艂ni kompatybilny z nast臋puj膮cymi urz膮dzeniami:
Topcon
CX
ES
ES TOTAL STATION
ES-600G
ES-602
ES-605
ES-605G
FX
HIPER II
OS TOTAL STATION
OS-101
OS-102
OS-103
OS-105
OS-602G
SET-X
Sokkia
GRX1 GPS RECEIVERS
NET1200
SDL30M 10
SDL30M 30R
SET2 30RK
SET2 30RK3
SET210
SET230R
SET230R3
SET230RK
SET230RK3
SET3 30RK3
SET30R
SET30R3
SET310
SET330
SET330R
SET330R3
SET330RK
SET330RK3
SET5 30RK
SET5 30RK3
SET510
SET530R
SET530R3
SET530RK
SET530RK3
SET6 30RK
SET610
SET630R
SET630R3
SET630RK
SETX TOTAL STATIONS
SRX ROBOTIC TOTAL STATIONS
Produkt jest wymienny z nast臋puj膮cymi numerami produkt贸w:
BC-L2A
Opis
艁adowarki kompatybilny z Topcon Sokkia DF-TOP60BE to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urz膮dze艅 elektronicznych. Jego pe艂na kompatybilno艣膰 z wieloma modelami urz膮dze艅 zapewnia op艂acalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zr贸wnowa偶eniu 艣rodowiskowemu i gwarantuje elastyczno艣膰.
Produkty powi膮zane
CS-SDC46SL
CS-SDC58SL
CS-SDC46XL
CS-TOP602SL
Znajd藕 baterie, akumulatory, tonery i wk艂ady atramentowe do swojego markowego sprz臋tu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Ta艅sze ni偶 oryginalne
Twoje urz膮dzenie dzia艂a d艂u偶ej
