艁adowarki kompatybilny z Dji DF-DJM563UH
Kod produktu:
DF-DJM563UH
Marka:
Cameron Sino
艁adowarki kompatybilny z Dji DF-DJM563UH
Kod produktu:
DF-DJM563UH
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe | 17.4 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napi臋cie wej艣ciowe | 13.05 V |
| Waga netto | 81 g |
| Pr膮d wyj艣ciowy | 0 A |
| Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe | 13.05 V |
| Pr膮d wej艣ciowy | 0 A |
| Wprowad藕 napi臋cie | 13.05 V - 17.4 V |
| Wymiary | 79.8 x 79.8 x 31.2 mm |
Jest w magazynie!
Przewidywany termin dostawy: wtorek 28. kwietnia
233.98 z艂
Bez podatku 23%: 190.23 z艂Ilo艣膰:
| Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe | 17.4 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napi臋cie wej艣ciowe | 13.05 V |
| Waga netto | 81 g |
| Pr膮d wyj艣ciowy | 0 A |
| Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe | 13.05 V |
| Pr膮d wej艣ciowy | 0 A |
| Wprowad藕 napi臋cie | 13.05 V - 17.4 V |
| Wymiary | 79.8 x 79.8 x 31.2 mm |
W magazynie | Dostawa ok.: wtorek 28 kwietnia
Opis
艁adowarki kompatybilny z Dji DF-DJM563UH to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urz膮dze艅 elektronicznych. Jego pe艂na kompatybilno艣膰 z wieloma modelami urz膮dze艅 zapewnia op艂acalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zr贸wnowa偶eniu 艣rodowiskowemu i gwarantuje elastyczno艣膰.
Produkty powi膮zane
CS-LT125RX
Znajd藕 baterie, akumulatory, tonery i wk艂ady atramentowe do swojego markowego sprz臋tu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Ta艅sze ni偶 oryginalne
Twoje urz膮dzenie dzia艂a d艂u偶ej
