Bateria kompatybilny z Ryobi CS-RYB144PW (1500 mAh, 14.4 V)
Kod produktu: CS-RYB144PW
Marka: Cameron Sino
Kod produktu: CS-RYB144PW
Marka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
Pojemno艣膰 1500 mAh
Napi臋cie 14.4 V
Wydajno艣膰 21.6 Wh
Typ Ni-MH
Kolor Black yellow
Waga netto 651 g
Wymiary 109.5 x 74 x 104.7 mm
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
213.98 z艂
213.98 Bez podatku 23%: 173.97 z艂
Ilo艣膰:
Dodaj do koszyka
Opcje p艂atno艣ci
Szybki przewodnik wyboru baterii
Potwierd藕 oryginalny model baterii
Sprawd藕 wymiary i typ z艂膮cza
Potwierd藕 zgodno艣膰 napi臋cia
Potwierd藕 model swojego urz膮dzenia
Je艣li masz w膮tpliwo艣ci, skontaktuj si臋 z nami przed z艂o偶eniem zam贸wienia.
Pojemno艣膰 1500 mAh
Napi臋cie 14.4 V
Wydajno艣膰 21.6 Wh
Typ Ni-MH
Kolor Black yellow
Waga netto 651 g
Wymiary 109.5 x 74 x 104.7 mm
213.98 z艂
4,8 z 500+ recenzji w Google!
Ihre Zahlungsm枚glichkeiten
Produkt jest wymienny z nast臋puj膮cymi numerami produkt贸w:
B-1415-S
B-1442T
BPP-1417
Opis
Produkty powi膮zane
CS-RTH962PX
CS-RTH962PX
Typ Typ: Ni-MH
Napi臋cie Napi臋cie: 9.6 V
Pojemno艣膰 Pojemno艣膰: 3000 mAh
Typ Typ Ni-MH
Napi臋cie Napi臋cie: 9.6 V
Bez podatku 23%: 195.59 z艂
CS-RTH962PW
CS-RTH962PW
Napi臋cie Napi臋cie: 9.6 V
Napi臋cie Napi臋cie: 9.6 V
Bez podatku 23%: 157.71 z艂
CS-RYB144PX
CS-RYB144PX
Napi臋cie Napi臋cie: 14.4 V
Napi臋cie Napi臋cie: 14.4 V
Bez podatku 23%: 228.11 z艂
CS-RTB828PX
CS-RTB828PX
Napi臋cie Napi臋cie: 12 V
Napi臋cie Napi臋cie: 12 V
Bez podatku 23%: 201.12 z艂
CS-RTB828PW
CS-RTB828PW
Napi臋cie Napi臋cie: 12 V
Napi臋cie Napi臋cie: 12 V
Bez podatku 23%: 157.71 z艂
Jest w magazynie!
Bezpieczna i szybka dostawa
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
99% pozytywnych opinii