艁adowarki kompatybilny z Topcon DF-TOP520BE
Kod produktu:
DF-TOP520BE
Marka:
Cameron Sino
艁adowarki kompatybilny z Topcon DF-TOP520BE
Kod produktu:
DF-TOP520BE
Marka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzji w Google!
| Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napi臋cie wej艣ciowe | 100 V |
| Waga netto | 218 g |
| Pr膮d wyj艣ciowy | 1.8 A |
| Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe | 11.5 V |
| Pr膮d wej艣ciowy | 240 A |
| Wprowad藕 napi臋cie | 100 V - 240 V |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
393.79 z艂
Bez podatku 23%: 320.15 z艂Ilo艣膰:
| Maksymalne napi臋cie wej艣ciowe | 240 V |
| Kolor | Czarny |
| Minimalne napi臋cie wej艣ciowe | 100 V |
| Waga netto | 218 g |
| Pr膮d wyj艣ciowy | 1.8 A |
| Minimalne napi臋cie wyj艣ciowe | 11.5 V |
| Pr膮d wej艣ciowy | 240 A |
| Wprowad藕 napi臋cie | 100 V - 240 V |
Obecnie nie w magazynie (dostawa 3-4 tygodni)
Produkt jest w pe艂ni kompatybilny z nast臋puj膮cymi urz膮dzeniami:
Topcon
Produkt jest wymienny z nast臋puj膮cymi numerami produkt贸w:
51730
BT-32Q
BT-52Q
BT-52QA
BT-G1
TBB-2
TBB-2R
TBC-2
Opis
艁adowarki kompatybilny z Topcon DF-TOP520BE to uniwersalna bateria do szerokiej gamy urz膮dze艅 elektronicznych. Jego pe艂na kompatybilno艣膰 z wieloma modelami urz膮dze艅 zapewnia op艂acalne opcje zakupu. Ponadto jej uniwersalne zastosowanie sprzyja zr贸wnowa偶eniu 艣rodowiskowemu i gwarantuje elastyczno艣膰.
Produkty powi膮zane
CS-TOP520SL
CS-TOP240SL
Znajd藕 baterie, akumulatory, tonery i wk艂ady atramentowe do swojego markowego sprz臋tu w Techtek.
Bezpieczna i szybka dostawa
99% pozytywnych opinii
Ta艅sze ni偶 oryginalne
Twoje urz膮dzenie dzia艂a d艂u偶ej
